محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعلام شد


ایسنا/ مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه 25 اسفند 92 لغایت پایان روز یکشنبه 14 فروردین 1401 در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یدالله جهانتاب” در تشریح این خبر با تبریک عید نوروز گفت: برای ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت های تردد از روز چهارشنبه 25 اسفند ماه تا پایان انجام شد. روز یکشنبه 14 فروردین ماه 1401 در محورهای مواصلاتی استان اجرا می شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: به همین دلیل تردد انواع موتورسیکلت در ایام نوروز در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

جهانتاب گفت: در تمامی محورهای برون شهری استان که محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون در روزهای فوق اعمال می شود، تردد انواع تریلر، کامیون و تانکر حامل مواد سوختی و فاسدشدنی، بهداشتی، ضدعفونی و … کالاها استثنائات اولیه (از جمله گندم، جو، برنج، سویا، دانه های روغنی و غیره) یا دارای مجوز پلیس راهنمایی و رانندگی هستند.

وی افزود: ممنوعیت تردد این گونه وسایل نقلیه تنها در جاده هایی اعمال می شود که قوانین یک طرفه تردد در آنها اعمال می شود و یا ممنوعیت تردد در تمام طول سال اعمال می شود.

جهان تاب با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس و بالعکس، گفت: 12. تردد از مرزن آباد به سمت کرج در همان روزها ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راهور در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 در تاریخ های مذکور از میدان امیرکبیر و بزرگراه تهران شمال. در مرزن آباد که یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران خاطرنشان کرد: تردد با انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر پنجشنبه و جمعه 14 و 14 فروردین ساعت 14 و روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه مورخ 12، 13 و 14 فروردین 1401 لغایت ساعت 2 بامداد روز بعد بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای بزرگراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 در تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد. روز بعد از. مرزن آباد در کرج و تهران یکطرفه است.

جهان تاب یادآور شد: در صورت افزایش حجم تردد در بزرگراه تهران – شمال و احتمال کندی تردد در داخل تونل ها با اعلام ماموران مستقر در محل این مسیر به صورت موقت مسدود می شود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر در محور هراز گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حامل های سوخت و فاسدشدنی روز چهارشنبه 25 اسفند لغایت 11 اسفند از ساعت 18:00: 00 صبح روز شنبه 26 آوریل 1401 و از ساعت 6:00 صبح. از رودهن به آمل و بالعکس روز پنجشنبه 13 فروردین تا ساعت 2 بامداد سه شنبه 15 فروردین 1401 ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین گفت: تردد با انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از مورخ 14، 5، 13 و 14 فروردین ماه 1401 تا ساعت 24 همان روز ممنوع اعلام شد. -به رودهن بخواهید و با اعلام پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعدازظهر در تاریخ های مذکور از رودهن به سمت آب اسک یک طرفه می شود. . .

جهان تاب با اشاره به محدودیت های تردد در محور فیروزکوه گفت: تردد انواع تریلر از ساعت 12 الی 24 روز 25 اسفندماه از جنوب به شمال و بالعکس و از ساعت 6 صبح روزهای هفته پنجشنبه، جمعه، شنبه و شنبه تردد انجام می شود. ، مورخ 26 الی 28 اسفند 1400 از جنوب به شمال این محور ممنوع می باشد.

وی همچنین یادآور شد: تردد انواع تریلر از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 2 و 14 فروردین ماه و روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه 12 تا 24 فروردین 1401 از شمال به جنوب فیروزکوه ممنوع است. . محور و بالعکس

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست؛ با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرید.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.