مخالفت انصارالله با میزبانی ریاض از گفتگوهای یمن


یکی از اعضای ارشد شورای عالی سیاسی یمن، انصارالله، گفت که این جنبش مخالف مذاکرات «یمنی-یمنی» به میزبانی عربستان سعودی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، محمدعلی الحوثی، یکی از اعضای ارشد شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن در واکنش به پیشنهاد نایف الحجرف، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس در توییتر خود نوشت. . ، برای انجام مذاکرات بین یمنی های به میزبانی ریاض: این رایزنی ها به عنوان مقدمه ای برای گفت وگویی انجام می شود که به راه حل منتهی می شود، تا مشخص شود هر طرف چه می خواهد، نه پس از بحث هایی که سال ها بی نتیجه بوده است.

وی تاکید کرد: اگر اراده کشورهای متجاوز در آمریکا، انگلیس، عربستان، امارات و متحدان آنها برای صلح وجود داشته باشد، دستیابی به راه حل بسیار نزدیک است و بارها آن را اعلام کرده ایم. آماده سازی

الحوثی همچنین گفت که کشورهای عضو ائتلاف متجاوزان بسیار بی ادب هستند. قبل از پایان جنگ، به بحران تولید نفت پایان دهید که با ممانعت از ورود آن به یمن به ملت ما آسیب خواهد رساند.

این اظهارات پس از آن بیان شد که نایف الحجراف، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس در یک کنفرانس خبری گفت که مذاکرات یمنی و یمنی تحت نظارت سازمان ملل در دبیرخانه شورای ریاض برگزار خواهد شد.

وی گفت: دعوتنامه شرکت در این نشست که قرار است در 29 مارس برگزار شود برای همه طرف های یمنی ارسال می شود و 500 نفر در این مذاکرات شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.