مردم نگران میوه های عید نباشند/ کالاهای اساسی کم نداریم

ایسنا/ گلستان معاون امور اقتصادی استاندار گلستان با اشاره به تامین کالاهای اساسی در استان گفت: مردم به هیچ وجه نگران میوه های شب عید نباشند.

سید محمد دهنوی در حاشیه بازدید از روند نگهداری و توزیع میوه و کالاهای اساسی شب عید در شرق گلستان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه از صبح امروز به کلاله سفر کرده ایم، گفت: شب عید یکی از ماموریت هایی است که در حال انجام است. این روزها به طور جدی دنبال می شود.

وی با بیان اینکه مردم استان گلستان نگران تامین کالاهای اساسی نباشند، افزود: میوه شب عید به میزان کافی و با قیمت مصوب و مناسب به عزیزان عرضه می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه تاکنون کمبودی در استان گلستان گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: در انبارهای ما میوه و کالاهای اساسی به اندازه کافی وجود دارد که مردم بتوانند با خیال راحت خرید کنند. برای پرداخت.

دهنوی به تمهیدات لازم برای توزیع مناسب اقلام در ماه مبارک رمضان در استان گلستان اشاره کرد و گفت: در صورتی که تمامی مراکز توزیع کالایی به کالاهای فراتر از سهمیه نیاز داشته باشند، در هر شهرک سهمیه شناور در نظر گرفته می شود.

وی با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین تخم مرغ، مرغ، برنج، شکر و میوه توسط دولت در استان وجود ندارد، ادامه داد: تاکید کردم که مدیران شهری نمی گویند ما نداریم… جایگزین کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.