مرکز مهرباران در خراسان شمالی آغاز به کار کرد


ایسنا/ خراسان شمالی دبیر کانون مهرباران سازمان جهاد دانشجویی دانشگاه خراسان شمالی از آغاز به کار این مرکز در استان خبر داد.

فاطمه فاضلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه کانون مهرباران برای کمک به محرومیت زدایی و محرومیت زدایی در استان راه اندازی شد، اظهار کرد: این مرکز با هدف استفاده از ظرفیت دانش آموزان و جوانان راه اندازی شده است. و خیرین برای کمک به محرومیت زدایی در استان.

وی با بیان اینکه کانون با برنامه ریزی بلندمدت و شناسایی دقیق اولویت ها در جهت رفع و پوشش مشکلات گام برخواهد داشت، ادامه داد: از تمامی جوانان، دانشجویان و خیرین دعوت می شود در صورت تمایل در کانون عضو شوند. .

دبیر کانون مهربان سازمان جهاد دانشجویان دانشگاه خراسان شمالی تاکید کرد: برنامه ریزی و اجرای چنین برنامه هایی نیازمند مساعدت و همکاری همه اقشار جامعه است.

فاضلی با تاکید بر اینکه یکی دیگر از اهداف راه اندازی این مرکز ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در بین دانشگاهیان است، افزود: کانون مهربان در نظر دارد با ایجاد همبستگی اجتماعی و اولویت جامعه دانشگاهی به کمک به محرومان بپردازد.

مرکز مهربان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: علاقه مندان برای پیگیری و همکاری با برنامه های کانون مهربان مرکز مهربان می توانند به کانال تلگرامی دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان شمالی و صفحه اینستاگرام isojd .kh.shomali مراجعه کنند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.