مقاومت در دل همه مستضعفان جهان جان تازه ای ایجاد کرده است


ایسنا/ کردستان رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مقاومت روح و جانی تازه در دل همه مستضعفان جهان و مردم مظلوم فلسطین ایجاد کرده و به یک حرکت بزرگ و تاریخی در چهره جهانی تبدیل شده است. تکبر.”

اکبر اسدی، رئیس جهاد دانشگاهی کردستان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: خداوند متعال در آیه 103 آل عمران می فرماید: و هر چه در حبل الله است. [= قرآن و اسلام، و هرگونه وسیله وحدت‌]آن را بگیر و پراکنده مکن! اگر همه مسلمانان جهان به این آیه قرآن عمل کنند، نه تنها اسرائیل غاصب، بلکه هیچ کشوری نمی تواند بر مسلمانان مسلط شود.

وی افزود: امام خمینی (ره) با تفکر عمیق و بینشی عمیق، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید، زیرا در ماه مبارک رمضان، ذهن، روح و جسم انسان برای روزه جلا داده می شود و آمادگی لازم برای حرکت است. در مسیر الهی

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: فلسطین و روز قدس مهمترین مسئله و مشکل همه مسلمانان بود و روز قدس بهترین فرصت برای ابراز انزجار از شرارت این رژیم باطل است.

روز قدس؛ تجلی عینی بیزاری مسلمانان از صهیونیسم

وی با تاکید بر اینکه در روز قدس فریاد تند مسلمانان علیه رژیم غاصب صهیونیستی در حال عینی شدن است، ادامه داد: انزجار از رژیم غاصب اسرائیل را توضیح دهید.

اسدی افزود: دشمن به درستی متوجه این موضوع شده و با استفاده از ابزارهای مختلف در قالب جنگ ملایم، با استفاده از ابزارهای فرهنگی و امپراطور رسانه ای خود و یا در قالب جنگ و خونریزی با تمام توان سعی در ایجاد اختلاف و تفرقه دارد. . «مسلمانان.

وی تاکید کرد: کوری چشم دشمنان وحدت و مقاومت اسلامی که ثمره تفکر امام خمینی (ره) و حاصل انقلاب اسلامی ایران است به عنوان چراغی درخشان در راه مسلمانان ایران قرار گرفته است. جهان

مقاومت یک حرکت بزرگ و تاریخی در مقابل استکبار است

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مقاومت روح و جان تازه ای در دل همه مستضعفان جهان و مردم مظلوم فلسطین ایجاد کرده و به حرکتی بزرگ و تاریخی در مقابله با جهانی تبدیل شده است. تکبر.”

وی با تاکید بر اینکه نهال انقلاب اسلامی ایران امروز پس از چهل سال تبدیل به یک خانواده اصیل شده است که الگویی برای سایر کشورهای اسلامی شده است، گفت: امروز اگر آمریکا به خاورمیانه و کشورهای مختلف از جمله می رود. لبنان، افغانستان، یمن، سوریه، ایران و عراق به دلیل موج خیزش و قیام اسلامی که با محوریت انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفت و همه هژمونی آمریکا را در هم شکست، تحت فشار هستند.

اسد با تاکید بر اینکه حرکت پرشور و حماسی مردم منطقه همه توطئه های دشمن را از بین برده است، افزود: نمونه عینی آن جنگ 33 روزه لبنان، جنگ 22 روزه فلسطینی های مظلوم و … هشت جنگ یک روزه در غزه، همه شکست خوردند.» رژیم بدی را بر اسرائیل تحمیل کردند و این رژیم غاصب نتوانست در مقابل مقاومت مسلمانان ایستادگی کند و همین امر موجب عقب نشینی اسرائیل و تحمیل هزینه های سنگینی برای آنها شد.

اتحاد و مقاومت راه را برای پیروزی مسلمانان هموار می کند

وی افزود: این پیروزی ها حاصل اتحاد و مقاومت کشورهای اسلامی و مسلمان بوده است و در صورت تداوم، قطعاً خداوند متعال یک پیروزی و پیروزی برای آن مسلمانان خواهد بود و امیدواریم هیچ کشور مسلمان دیگری نباشد. تحت کنترل یوغ کشورهای استکباری در سایه وحدت و مقاومت.» .

رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: امروز با وجود همه توطئه ها، تحریم ها و کارشکنی های استکبار جهانی، نوادگان بزرگوار انقلاب اسلامی قدرتمندتر و قوی تر شده اند و لذا فرهنگ مقاومت و وحدت باید به درستی منتقل شود. . نسل های بعدی انقلاب».

وی بیان کرد: امیدواریم در راهپیمایی روز قدس همه مردم انزجار خود را از حضور عظیم آنان ابراز کنند چرا که این روز تجلی اراده مردم مسلمان و روزه داران استکبار جهانی و مردمی است. فریاد بلند مردم علیه جنایات رژیم دروغین اسرائیل.»

اسدی در پایان گفت: وحدت و پرهیز از تفرقه یک وظیفه الهی است و محور این وحدت باید دین خدا باشد نه نژاد و زبان.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.