ملاک در ایران شیعه و سنی نیست، خدمت است


ایسنا/ گلستان امام جمعه اهل سنت آق قلا با تاکید بر اینکه شیعه و سنی در کشور ما تفاوتی ندارند، گفت: استان گلستان معیار است.

حاج آخوند عبدالحی میرزا علی آق در دیدار با دکتر سروری رئیس شورای عالی استان ها با تاکید بر اینکه ما در ایران اسلامی زندگی می کنیم، کشوری که ملاک توجه و اعتبار شیعه و سنی نیست، گفت: : در کشور ما عزیز، ملاک خداپرستی و خدمت به نظام بر اساس اسلام است.

وی با بیان اینکه دشمن میلیاردها تومان برای اختلاف افکنی هزینه می‌کند و می‌خواهد چراغ‌های اسلام را به هر طریقی خاموش کند، افزود: اما دشمنان بدانند که اسلام 1400 سال پیش توسط پیامبر اسلام منور شد.

امام جماعت اهل سنت آق قلا روز جمعه با تاکید بر اینکه با همدلی و هم افزایی می توان پرچم و پرچم اسلام به ویژه جمهوری اسلامی را در سراسر جهان به اهتزاز درآورد، گفت: خدا را شکر در کشوری زندگی می کنیم که رهبری و رهبری در آن متهم هستند. از آن

میرزاعلی با بیان اینکه اگر عراق، سوریه و فلسطین رهبری و رهبری مثل ولی فقیه داشتند، امروز چنین نبود، ادامه داد: پس همه ما باید قدر رهبری را بدانیم.

وی با بیان اینکه برخی کشورهای اسلامی از نقشه های دشمن غافل شده اند، افزود: ما وظیفه داریم وحدت کلمه را حفظ کنیم تا بر مشکلات فائق آییم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.