مهاجری: سرنوشت فصل آینده به بازی با فجر گره خورده است


سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید تیمش مقابل فجر بازی حیاتی و تعیین کننده ای دارد و برای پیروزی تلاش می کند.

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری یکشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با فجرسپاسی گفت: جا دارد از باشگاه فجر و آقای سرآسیایی تشکر کنم که شرایط تمرینی را برای ما فراهم کردند. درست است که 90 دقیقه بازی حیاتی داریم اما اخلاق از دست نمی رود. سرنوشت فصل آینده به این بازی گره خورده است. وقتی به این تیم آمدم دیدم چقدر مردم به این تیم علاقه دارند و توانستیم تلاش خوبی انجام دهیم و شرایط تیم را بهتر کنیم.

وی ادامه داد: یک قدم جلوتر رفته ایم اما کارمان ادامه دارد و پنج هفته سخت در پیش داریم. مقابل تراکتورسازی هم خوب بودیم و نحوه کار نشان می دهد که می توانیم به آینده تیم امیدوار باشیم. این بازی برای هر دو تیم حساس است و فجر با وجود آقای سرآسیایی فوتبال خوبی ارائه می دهد. در مورد فجر هم امیدوارم تیم برنده باشیم اما به هر حال کار سختی است. بچه ها در این مدت کارهای زیادی انجام داده اند، اما الان زمان صحبت فنی است و باید روحیه تیم را خوب کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود: در این بازی مصدومی نداریم و فقط مسلم مجدمی خصوصی است.

وی گفت: ما سعی می کنیم منطقی باشیم. ما تیم حریف را آنالیز کردیم و هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد موفق تر خواهد بود. ما فوتبال خود را بازی می کنیم و امیدوارم برنده شویم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.