موارد سلامت محور یکی از اولویت های مجازات است


ایسنا/ گیلان مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، نظارت بر کالاهای اساسی و سلامت محور را یکی از ارکان مهم و ضروری در اجرای طرح نظارت ویژه نوروزی برشمرد و گفت: بررسی هایی برای بررسی سلامت انجام می شود. چرخه تامین گوشت گرم

مرتضی امینی در بازدید از یکی از کشتارگاه های رشت با اشاره به اهمیت پرونده های سلامت محور گفت: پرونده های مرتبط با سلامت و جان انسان ها از اولویت های اصلی تعزیرات حکومتی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، نظارت بر کالاهای اساسی و سلامت محور را یکی از ارکان مهم و ضروری در اجرای طرح نظارت ویژه نوروزی برشمرد و گفت: بررسی هایی برای بررسی سلامت انجام می شود. چرخه تامین گوشت گرم

وی با بیان اینکه پرونده های سلامت محور بدون سهل انگاری و در اسرع وقت رسیدگی می شود، گفت: موضوع پیشگیری از تخلف در این تخلفات اهمیت بیشتری دارد و در این راستا به منظور بررسی وضعیت و پیشگیری از تخلفات از این کشتارگاه بازدید کنید. .اقدامات انجام شده است.

امینی ادامه داد: خوشبختانه تخلفی مشاهده نشد و نظارت ها به درستی در حال انجام است.

این مسئول بیان کرد: شهروندان می توانند با استفاده از سامانه 135 اداره کل تعزیرات حکومتی گیلان در بهبود وضعیت و نظارت بهینه در این راستا کمک کنند.

به گزارش ایسنا، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان به همراه هیئت همراه از قسمت های مختلف کشتارگاه از جمله کشتارگاه، پوست گیری و سردخانه بازدید و روند کشتار و نظارت را مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.