نتایج انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی


نامزدهای نهمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با دو برابر ظرفیت شناسایی و اسامی آنها به وزیر راه و شهرسازی معرفی شد.

به گزارش ایسنا، انتخابات نهمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان دیروز 21 اردیبهشت ماه به صورت الکترونیکی برگزار شد و اعضای شورا بر اساس تعداد اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

برگزیدگان هفت رشته به شرح زیر معرفی شدند:

معماری: 1. جواد جهان مجیدی، 2. بیتا باقری صیقلانی، 3. مجتبی فرهمند، 4. مهسا مهر آرام، 5. فائزه طاهری سرمد، 6 سال. عباس عامری، 7. منصور بدیعی‌فرد

شهری: 1. سینا صبری، 2. مهدی علی‌لو

ساخت و ساز: 1. حمزه شکیب، 2. بهروز فرح شیرازی، 3. مهران کوهی کمالی، 4. علیرضا مجرابی کرمانی، 5. امین مقومی، 6. علیپور اربابی، 7. جواد اسفندیاری، 8. مهدی حکیمی، 9. محمدرضا عظیمی سرداری، 10 سال. جعفر هاشمی زاده 11 ساله. علیرضا حبیبی

مکانیک: 1. کیان حصاری، 2. محمدرضا آلوستانی منفرد، 3. رضا مقصودخواه، 4. افشین ناصری.

برق: 1. ایمان سریری آجیلی، 2. مهرداد موحدپور، 3. مجید جعفرم، 4. حمید اسلامی.

نقشه برداری: 1. سعید یزدانی، 2. محمد ملکی

قاچاق: ۱. غلامرضا شیران، ۲٫ یوسف ساجد

بر اساس قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در رشته های عمران 10 نفر، ترافیک یک نفر، توپوگرافی یک نفر، معماری 6 نفر، شهرسازی یک نفر، مکانیک سه نفر و برق سه نفر که عنوان 25 نفر اصلی انتخاب می شوند. . . هفت نفر نیز به تناوب انتخاب می شوند.

در این دوره از انتخابات 44 نفر در رشته عمران، 4 نفر ترافیک، 4 نفر توپوگرافی، 8 نفر برق، 8 نفر مکانیک، 14 نفر در رشته معماری و 4 نفر در رشته شهرسازی انتخاب شدند که به اسامی آنها اشاره شده است. به وزیر راه و شهرسازی.

قرار است 32 نفر از 64 نفر منتخب نهایی شوند که از این تعداد 25 نفر اعضای اصلی و 7 نفر علی البدل خواهند بود و در این مدت مسئولیت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان را بر عهده خواهند داشت.

بر اساس آیین نامه اجرایی این قانون، شورای مرکزی سه نفر از آنها را به سمت وزیر راه و شهرسازی برای تعیین رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی یکی از آنها را به ریاست رئیس جمهور منصوب می کند. شورا. سازماندهی نظام مهندسی ساختمان کشور را مشخص کنید.

بر اساس این گزارش، قرار بود این انتخابات به صورت حضوری در جزیره کیش برگزار شود، اما هزینه های میلیاردی آن مورد انتقاد برخی از اعضای جامعه مهندسی تهران قرار گرفته است.

دريافت كردن فایل نتایج کامل انتخابات نهمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان اینجاست. کلیک.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.