نویدکیا: باید از آخرین شانس خود برای صعود استفاده کنیم


سرمربی سپاهان می گوید این آخرین شانس آنها برای صعود به مرحله بعد است و باید با تمرکز بالایی مقابل پاختاکور بازی کنند.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پاختاکور ازبکستان گفت: در بازی رفت بازی سختی داشتیم. همه بازی های این گروه سنگین بود و فردا بازی سرنوشت سازی خواهیم داشت. این آخرین فرصت ماست و باید از شانس خود استفاده کنیم. پاختاکور تیم خطرناکی است و نمی توان به راحتی در مورد آن صحبت کرد. باید فوتبال منطقی بازی کنیم و با اعتماد به نفس و تمرکز بالا از شرایط بازی استفاده کنیم. امیدوارم برنده شویم.

وی ادامه داد: ما غایب نیستیم و همه بازیکنان از روحیه خوبی برخوردار هستند. سعی کردیم با بازیکنان صحبت کنیم. نمی خواهم بگویم شرایط ایده آل است اما بازیکنان ما تمرکز زیادی دارند چون آخرین فرصت ماست و باید از آن نهایت استفاده را ببریم. ما باید به آینده امیدوار باشیم و همه چیز خوب است. مشکل خاصی نداریم

شهریار مقانلو سرمربی سپاهان گفت: امروز باید تمرین کنیم و شرایط بدنی بازیکنان را ببینیم و تصمیم بگیریم از کدام بازیکن استفاده کنیم. همه بازیکنان سعی می کنند با کیفیت باشند. درست است که اتفاقات بازی گاهی باعث می شود آنطور که ما می خواهیم نباشد، اما بازیکنان با تمام وجود بازی می کنند.

او گفت: پاختاکور تیم بسیار خوبی است. آنها بدشانس بودند و ما به آن به عنوان یک بازی عادی نگاه نمی کنیم. ما باید یک برنامه و تمرکز داشته باشیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.