نویدکیا: وضعیت بازیکنانم نگران کننده نیست/ حسینی تصمیم گرفته در استقلال بماند


سرمربی سپاهان معتقد است بازیکنانش باتجربه هستند و شرایط نگران کننده ای ندارند.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: بازی با لیدر لیگ داریم. استقلال نتایج فوق العاده ای کسب کرده و حق دارد پیشتاز باشد. بازی سخت برای هر دو تیم، هر دو طرف به امتیاز کامل نیاز دارند. استقلال باید خودش را ثابت کند و ما هم باید ببریم چون شرایط بهتر است. به همین دلیل فکر می کنم بازی جذابی خواهیم داشت و امیدوارم فردا هم همین اتفاق بیفتد. خوشحالم که هواداران ما می آیند و بعد از 2 سال می توانم تیم آنها را از نزدیک ببینم. من فقط متاسفم که چند نفر آمدند، اما آنها هنوز خوشحال هستند.

او درباره وضعیت روحی تیمش گفت: تیم های بزرگ نیازی به کار ذهنی ندارند. درست است که بازی بزرگی را باختیم، اما این بازیکنان تجربه این بازی ها را داشته اند و می توانند از نظر روحی آماده شوند. در این زمینه نباید روی بازیکنان کار کنیم.

نویدکیا درباره تیمش که گل نمی زند گفت: تیمی که بتواند موقعیت ایجاد کند یعنی در مسیر خوبی قرار دارد. اگر وضعیت بدتر شود، آنها نیاز به تمرین بیشتری دارند و باید ضربه های نهایی را راحت تر بزنند. وقتی شرایط مناسب باشد تیم من خوشحال است. ما می توانیم به آینده این تیم امیدوار باشیم و از این بابت نگران نیستم.

وی گفت: شرایط بدنی بازیکنان سپاهان خوب است. البته استقلالی ها در مسابقه حضور نداشته اند و ممکن است همین مشکل را داشته باشند. ممکن است یکی دو هفته شرایط بدنی همه بازیکنان خوب نباشد اما بعد از آن شرایط یکسانی دارند.

سرمربی سپاهان درباره تقابل با سیدحسین حسینی که در ابتدای فصل به او پیشنهاد بازی در سپاهان داده شد، گفت: این موضوع مربوط به گذشته است و دوست ندارم در این باره صحبت کنم. او تصمیم گرفت استقلالی باشد و من به او احترام گذاشتم. در فوتبال هر تصمیمی می توان گرفت. برای من مهم نیست و برنمی گردم.

وی درباره تغییرات سپاهان در ترکیبش گفت: نتایج درخشانی که می خواهم از آن دفاع کنم نگرفتم و همیشه سعی کردم واقعیت ها را بگویم. من دوست ندارم تغییرات زیادی در نوع بازی ایجاد کنم و همیشه دوست داشتم تیمم سبک خاصی بازی کند. در هر دنیا هیچ تیمی فقط با 11 بازیکن بازی نمی کند و مربیان چالش انتخاب نفرات را دارند. خوشحالم که چنین بازیکنانی دارم چون باید به انتخاب آنها فکر کنم.

نویدکیا درباره غیبت تیمش گفت: فقط محمدرضا مهدی زاده از ما غایب است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

دیدار دو تیم سپاهان و استقلال در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فردا (پنجشنبه) از ساعت 18:30 در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.