نگاه استکباری برخی مدیران مثل موریانه ریشه‌های انقلاب را می‌خورد


ایسنا/تهران استاندار تهران با اشاره به حقوق‌های نجومی و زندگی‌های آن چنانی در محیط‌های غیرمعمول برخی مدیران گفت: این رفتارها بخشی از خوی استکباری محسوب می‌شود، فراموش کردن مسئله ساده زیستی که از درس‌های مهم امام بوده است موضوعی است که باید به برخی گوشزد شود.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری شامگاه جمعه ۱۵ بهمن ماه در مصلی نماز جمعه خیرآباد با اشاره به اینکه یکی از عوامل سست شدن ریشه‌های انقلاب این است که مسئولان خود را از مردم جدا بدانند اظهار کرد: این نگاه استکباری برخی مدیران مثل موریانه ریشه‌های انقلاب را می‌خورد و باید عوامل تضعیف انقلاب را شناسایی و آن‌ها را رفع کنیم.

استاندار تهران با اشاره به حقوق‌های نجومی و زندگی‌های آن چنانی در محیط‌های غیرمعمول برخی مدیران گفت: این رفتارها بخشی از خوی استکباری محسوب می‌شود، فراموش کردن مسئله ساده زیستی که از درس‌های مهم امام بوده است موضوعی است که باید به برخی گوشزد شود؛ چرا که مردم شرایط سخت و تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی را بیش از ۱۰ سال است که تحمل کرده‌اند اما این موارد را تحمل نمی‌کنند و می‌خواهند مسئولین هم مانند خودشان باشند.

وی گفت: عدم حل مسائل مردم از مواردی است که اعتقاد مردم به انقلاب را سست می‌کند، چرا که هر زمان دست به سوی مردم دراز کردیم، مردم دستگیری کردند و به صحنه آمدند. در همین خیر آباد کاری که دستگاه حاکمیت در حل آن ناگزیر مانده بودند با مدد همین مردم حل شد و این یعنی استفاده از ظرفیت مردمی که باید به آن اعتقاد داشت.

منصوری بیان کرد: در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی نیز مردم می‌توانند به کمک بیایند و اتکا به ظرفیت‌های مردمی از ویژگی‌های مکتب حاج قاسم است که در این ایام از ایشان زیاد نام برده می‌شود و در همین خصوص رهبر فرمودند حاج قاسم معتقد به اصول انقلاب بود و این درس مدیریت، برای یک مسئول است و نباید درگیر نگاه‌های سیاسی و جناحی باشیم و شایستگی‌ها را کنار بگذاریم، اگر مدیری دچار لغزش است شایستگی مدیریت ندارد. باید مدیران معتقد و مؤمن و خدمتگزار جایگزین این افراد شوند.

استاندار تهران اظهار کرد: آثار تحریم‌ها کاهش یافته و دشمن هر آنچه می توانسته انجام داده و فروش نفت به طوری چشمگیر افزایش یافته و این یعنی دیوار تحریم‌ها شکسته اما آنچه برای ما آسیب رسان است تحریم‌های خارجی نیست بلکه تحریم‌های داخلی است. یعنی مدیری اهل کار نباشد و شایستگی مدیریت نداشته باشد و اینکه فرآیندهای تولید یک تولید کننده را زمین گیر کند این تحریم داخلی است و در دستگاه قضائی و دولت هم این موارد را داریم اینکه کسی پشت در مسئول بماند نوعی تحریم داخلی است ما مأمور به رفع تحریم‌های اقتصادی هستیم و اگر در داخل تحریم‌ها را رفع کنیم می‌توانیم تحریم‌های خارجی را هم از بین ببریم.

وی با تاکید بر اینه هر آنچه را امام و رهبر فرمودند آرمان‌های منطبق بر واقعیت است افزود: اگر گاهی تند و کند می‌شویم ضعف بر بنده و امثال بنده است نه آن مکتب و فکر و باید خود را تنظیم کنیم که از قافله انقلاب عقب نمانیم و انقلاب را محصور نکنیم.

انتهای پیام


خبرهای مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.