هوای تهران در اولین روز قرن جدید


اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت هوای تهران در روزهای آینده را تشریح و از نفوذ سامانه بارشی در اولین روز قرن جدید در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، بر اساس پیش بینی ها و نقشه های هواشناسی، هوای تهران طی پنج روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری تا ساعاتی دیگر همراه با وزش باد و گاهی ابری پیش بینی می شود.

از بعدازظهر دوشنبه (اول فروردین) با نفوذ زبانه سامانه بارشی به تدریج ابری و به تدریج از روز سه شنبه (11 فروردین) تا پنجشنبه (14 فروردین) طی چند ساعت وزش باد نسبتاً شدید تا شدید به ویژه در نواحی جنوبی استان و رگبار باران بخصوص در نواحی شمالی احتمال پراکندگی رعد و برق وجود دارد.

طی امروز و فردا (یکشنبه 30 اسفند و دوشنبه 1 فروردین) روند افزایش نسبی دما و در عصر سه شنبه (چهارشنبه 2 و 3 فروردین) افت نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (اول فروردین) نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد، در شب نیمه ابری، چند ساعت ابری و وزش باد و گاهی بارش پراکنده با کمینه دمای 12 و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. حداکثر دمای هوا 20 درجه سانتیگراد در روز سه شنبه (11 فروردین) نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار گاهی با حداقل 7 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای بعد از ظهر 19 درجه سانتیگراد خواهد بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ایستگاه فیروزکوه (امین آباد) با دمای -6 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.