هوا این روزها گرم است


ارتش تمام تلاش خود را به کار بسته است تا سفر معنوی خاطره انگیزی را به یادمان های خوزستان داشته باشد.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ 2 امیرحسن سیفی، فرمانده نیروی زمینی راهیان نور ارتش گفت:
پادگان میشداغ یکی از مکان های پذیرایی از زائران راهیان نور است و هر روز عصر در یک برنامه فرهنگی مبارزه با حضور تکاوران یکی از عملیات های دوران دفاع مقدس برای زائران بیان می شود. خوش آمدید توسط مردم هر سال پادگان میشداغ در رد پای شهدای والامقامی چون سپهبد صیاد شیرازی قرار دارد.
وی افزود: زائران یک شب در میان دود و آتش و گلوله زندگی می کنند. هرکس یک شب را در میشداغ بگذراند متوجه می شود که چه بلایی سر بچه های این منطقه آمده است. زائر نبرد تن به تن و جنگ سرنیزه عاشقان ولایت را از طریق کماندوهای ارتش، شجاعت، غیرت، آموزش، آمادگی برای نبرد، قدرت بدنی، قدرت روحی و روانی، قدرت تصمیم گیری، دانش نظامی ارتش. نیرو می دهد و آرام می گیرد تا یک قطره خون در بدن این قهرمانان جاری شود. این نشان دهنده توانایی های ارتش در روزهای جنگ و بحران است. زائر تکاور نور ارتش اسلام را می بیند که در کلاس درس شهدای والامقام قرنی، صیاد و سلیمانی حضور داشته و با فرمانده اخلاق، رهبری اعتقادی و رهبری نیروهای زیرمجموعه طبق روایات، دیدار می کند. قوانین اسلام …

سرتیپ سیفی ادامه داد: در این برنامه ها می بینند که فرماندهی در مکتب سلیمانی شامل فرماندهی افراد شایسته با ابزار و امکانات است. مکتب سلیمانی مظهر استقامت، ایثار و ایثار در مواقع بحران و تشنج است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.