والیبال بانوان خراسان رضوی پتانسیل حضور در لیگ برتر را دارد


ایسنا/ خراسان رضوی سرمربی تیم والیبال بانوان سورن مشهد گفت: اگر همه بازیکنان ما در قالب یک تیم از خراسان رضوی دور هم جمع شوند، قطعا در لیگ یک بانوان حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

سمیه پازش در گفت وگو با ایسنا، درباره رقابت های لیگ یک والیبال کشور و حذف تیمش از این دوره از رقابت ها اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها نسبت به سال گذشته که 15 تیم برگزار شد، 35 تیم حضور داشتند. آموزش خود را اعلام کرد. بازی های دور اول در 8 گروه به صورت رفت و برگشت برگزار شد و 15 تیم به دور دوم راه یافتند. به عنوان سرگروه به دور دوم راه یافتم و مسابقات به میزبانی فریدونکنار برگزار شد. سطح مسابقات نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و می توان گفت امسال بیکار در کشور نداشتیم.

وی افزود: در حالی که روز قبل از اولین بازی قصد داشتیم به فریدونکنار برسیم به دلیل مشکل اتوبوس تیم قوچان مجبور شدیم شب را در قوچان بمانیم و فردای آن روز به سمت فریدونکنار حرکت کنیم. شب قبل از بازی حدود ساعت 1 بامداد رسیدم. استراحت کافی نداشتیم و اولین بازی خود را واگذار کردیم. هر چند 2 بازی بعدی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم اما نتوانستیم صعود کنیم و با 7 پیروزی و یک شکست حذف شدیم.

سرمربی تیم والیبال بانوان سورن مشهد خاطرنشان کرد: این شکست برای همه غیرقابل باور بود و اگر مشکلات عجیبی در مسیر سبزپوشان وجود نداشت قطعا روی سکو می رفتیم. مشکلات قبل از بازی اول باعث شد در دیدار با میزبان شکست بخوریم در حالی که اصلا فکر نمی کردیم مقابل نماینده فریدونکنار شکست بخوریم.

پازش گفت: ما تنها تیمی در این رقابت ها بودیم که از بازیکنان بومی استفاده کردیم. تیم تربت حیدریه که در لیگ دسته اول عنوان سومی را کسب کرده بود تنها از 2 بازیکن بومی در ناحیه آرنج استفاده می کرد که به شخصه دوست ندارم.

وی گفت: تیم سورن همان تیم فصل گذشته است که در لیگ دسته اول سوم شد. ما سال گذشته مشکل مالی نداشتیم و حسامی (مدیر باشگاه ورزشگاه) کاملا از ما حمایت کرد. تنها سالی بود که بازیکنان این تیم قرارداد داشتند. واقعا قرار بود در سوپرلیگ با هفت تیم برتر کشور بازی کنیم اما مشکلاتی پیش آمد و حسامی در سوپرلیگ بازی نکرد. به هر حال تیم شیراز را از پارسال حفظ کردیم و امسال با نام سورن در لیگ دسته اول حضور داشتیم، البته بازیکنان پیشنهادات خوبی از تیم های لیگ برتری داشتند.

مربی والیبال بانوان سورن مشهد گفت: مسئولان هیچ حمایتی از ما نکردند اما نتیجه بدی نگرفتیم و به دلیل بدشانسی از دور مسابقات حذف شدیم. در سن والیبالی ام به خاطر نمی آورم که به دلیل شکست از مسابقات حذف شده باشم. اولین دوره مسابقات با حمایت همه جانبه تیم والیبال استان برگزار شد و اگر آنها از ما حمایت نمی کردند در مشهد میزبانی نمی کردیم.

پازش گفت: مشهد و خراسان رضوی بازیکنان زیادی دارند. اگر همه بازیکنان این استان به صورت تیمی از خراسان رضوی دور هم جمع شوند، قطعا در لیگ برتر بانوان حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت اما بازیکنان ترجیح می دهند در شهرهای دیگر بازی کنند. تنها دلیل خروج بازیکنان از استان وضعیت مالی والیبال خراسان رضوی است. متاسفانه از والیبال بانوان در استان حمایت نمی شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.