وزیر ورزش از سانتونجا می خواهد حضور بدنسازان در بازی های آسیایی را زیر نظر داشته باشد


رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام با وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، در این نشست علاوه بر رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام و وزیر ورزش و جوانان، عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی نیز حضور داشت.

در این دیدار سید حمید سجادی با ابراز خوشحالی از حضور رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در ایران گفت: از آقای رافائل سانتونجا و فدراسیون جهانی تشکر می کنم که در کنار فدراسیون ایران و حمایت از فدراسیون و آقایان. . نصیرزاده: «امیدوارم فدراسیون برای مسابقات داخل و خارج از کشور برنامه ریزی کند.

وی افزود: دو نگاه کلی به بدنسازی در ایران وجود دارد. یک دیدگاه بحث کلی این رشته است که افراد زیادی در کشور برای داشتن فیزیک مناسب به آن متوسل شده اند. ثانیاً افراد دیگری هستند که به صورت حرفه ای و در بعد قهرمانی این رشته فعالیت می کنند.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: ما وظیفه داریم مشکلات آموزشی را در بین علاقه مندان به این رشته به نحو احسن نهادینه کنیم. ورزشکاران علاقه مند به این رشته برای رسیدن به شکل مطلوب عجله نکنند و اصولاً ورزش خود را ادامه دهند.

سجادی افزود: با توجه به اینکه فدراسیون ایران درخواستی برای ورود این رشته به بازی های آسیایی دارد، درخواست ما این است که آقای رافائل از رابطه خود استفاده کنند و زمینه ایجاد این درخواست را فراهم کنند. جلسات مشترک بین فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی کنترل دوپینگ نیز ضروری است.

رافائل سانتونجا، رئیس فدراسیون جهانی بدنسازی نیز در این نشست گفت:

وی ادامه داد: جوانان بدنسازی را برای خود هدف قرار داده اند و ما افتخار می کنیم که در خدمت همه این ورزشکاران هستیم. در این ورزش همه باید سالم باشند و تمام تلاش ما این است که کسانی که در این رشته فعالیت می کنند راه درست را طی کنند.

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام ادامه داد: از حضور ایرانی ها در فدراسیون جهانی بهره می بریم زیرا توانایی خوبی دارند. ایران ظرفیت و ظرفیت خوبی برای میزبانی مسابقات بین المللی دارد. ایران متشکل از زبان‌ها و قومیت‌های مختلف است و همین امر باعث می‌شود کسانی که در سراسر جهان به مسابقات می‌آیند با این اقوام و فرهنگ مردم ایران آشنا شوند.

رافائل گفت: یکی از اعتقادات و اهداف اصلی ما در فدراسیون جهانی کنترل و مبارزه با دوپینگ است و هر کاری که بتوانیم برای همکاری با فدراسیون ایران انجام خواهیم داد.

در پایان این دیدار رافائل سانتونجا و دکتر سجادی هدایایی به رسم یادبود به یکدیگر اهدا کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.