وعده نویدبخش استانداری از واحدهای دانش بنیان


ایسنا/ سمنان استاندار سمنان قول داد مشکلات و مشکلات واحدهای دانش بنیان در سطح ملی و استانی به صورت ویژه پیگیری و رفع شود.

سید محمدرضا هاشمی در نشست توسعه اقتصاد دانش بنیان بر لزوم توجه بیشتر به صنعت برتر و واحدهای دانش بنیان تاکید کرد و گفت: همه دستگاه های اجرایی استان موظف به حمایت همه جانبه از دانش هستند. و موانع را از بین ببرید. در برابر آنها.

وی با تاکید بر تشویق واحدهای دانش بنیان به سرمایه گذاری بیشتر خاطرنشان کرد: باید به شرکت های دانش بنیان این اطمینان را دهیم که در سطح استانی و کشوری به کسب و کار آنها جدی گرفته می شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه استان سمنان در بسیاری از شاخص های توسعه پیشتاز است، تاکید کرد: با توجه به وجود دانشگاه های معتبر در استان باید تلاش کرد تا این استان مانند بسیاری از شاخص ها و موارد دیگر جزو استان های برتر استان باشد. در حوزه دانش باید بنیاد معرفی شود

هاشمی ادامه داد: در بحث اعطای تسهیلات باید تلاش شود تا تسهیلات مورد نیاز این شرکت ها پرداخت شود تا این شرکت ها در این مورد با مانع تولید مواجه نشوند.

وی به تعدد واحدهای بزرگ و متوسط ​​در استان پرداخت و گفت: ارتباط واحدهای بزرگ در صنعت با شرکت های دانش بنیان بسیار مهم و ضروری است.

یک مقام ارشد استانی یادآور شد: موضوع عملی شدن شعار سال باید در اولویت کاری مدیران استانی باشد و از این رو همه باید تلاش کنیم تا شعار سال ابلاغی مقام معظم رهبری کاربردی شود.

وی افزود: استان سمنان باید مانند هر پرونده دیگری محاکمه شود. در حوزه دانش باید یکی از استان های مهم کشور باشد و برای رسیدن به این مهم نیازمند همت جهادی همه مسئولان و شرکت های دانش بنیان فعال در استان هستیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.