وویچ: به نظر می رسد سال هاست در ایران زندگی می کنم / تمام تلاشم را برای موفقیت در هندبال انجام می دهم


مربی تیم ملی هندبال ایران گفت: مسئولان فدراسیون پس از ورود به ایران به گونه ای با من برخورد کردند که احساس کردم سال ها در این کشور زندگی کرده ام، بدون شک تمام تلاشم را برای افزایش هندبال ایران انجام خواهم داد. ”

به گزارش ایسنا، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال امروز (یکشنبه) به همراه وسلین وویچ سرمربی تیم ملی هندبال با دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کرد. وسلین وویچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران در دیدار با کیکاوس سعیدی گفت: با توجه به حضور شما در تیم ملی کاراته، جالب است بدانید که اولین ورزش من کاراته بود و من کمربند مشکی کاراته

سرمربی تیم ملی هندبال ایران ادامه داد: از حمایت های رئیس کمیته ملی هندبال المپیک تشکر و قدردانی می کنم و می دانم که نگاه ویژه ای به هندبال دارند و حامی این رشته هستند و همین موضوع باعث دلگرمی ما می شود. ” در مورد آسیب های ورزشی به درستی گفتید و این نشان می دهد که از ماهیت ورزش های مختلف آگاه هستید و اتفاقاً من علاقه زیادی به بازدید از آکادمی ملی المپیک دارم.

وویویچ در پایان خاطرنشان کرد: پس از پیوستن به ایران، برخورد مسئولان فدراسیون با من به گونه ای بود که احساس کردند سال ها در این کشور زندگی کرده ام و بدون شک تمام تلاشم را برای رشد و موفقیت در هندبال ایران انجام خواهم داد.

در این دیدار کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک ضمن عرض سلام و خیر مقدم به علیرضا پاکدل و سرمربی تیم ملی هندبال گفت: فدراسیون هندبال یکی از فدراسیون هایی است که برنامه ریزی اصولی، هدفمند و پرتلاش دارد. رئیس فدراسیون کارگری را دارد. با توجه به تاکید دکتر صالحی امیری بر حمایت از فدراسیون های برنامه محور و کارگرمحور، کمیته ملی المپیک حمایت خوبی از این فدراسیون دارد.

وی خطاب به سرمربی تیم ملی گفت: شما را به عنوان یک هندبالیست و مربی خوب می شناسم و می دانم که با حضور آقای پاکدل افتخارات زیادی در این رشته و بدون شک هندبال ایران کسب کرده اید. و کادر اجرایی او و شما روزهای خوبی در ویل خواهید داشت.

دکتر سعیدی افزود: هندبال یکی از رشته های پرطرفدار است که کارشناسان و امکانات آکادمی ملی المپیک در خدمت تیم ملی و کادر فنی تیم ملی هندبال خواهند بود. برنامه خوبی برای تست آمادگی جسمانی تیم های مختلف برای جلوگیری از آسیب های ورزشی داریم و همین برنامه را برای هندبال اجرا می کنیم و از این نظر سرمربی تیم ملی می تواند از امکانات آکادمی ملی المپیک هم بازدید کند. .

دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاره به موفقیت‌های اخیر هندبال گفت: سکوهای آسیایی و جهانی. این امر مستلزم برنامه ریزی، استعدادیابی، ارائه امکانات و جلسات مختلف تدارکاتی است و در این راستا کمیته تا حد امکان از هندبال حمایت کامل خواهد کرد.

وی افزود: علیرغم پتانسیل و استعداد بالای هندبال ایران و طرفداران زیادی که در این رشته دارد، شخصیت علمی و جدی آقای پاکدل که همواره ارتباط تنگاتنگی با کمیته داشته است باعث رشد و پیشرفت در این زمینه شده است. حوزه. ما یک فدراسیون هستیم. آینده درخشانی را برای هندبال ایران با حضور دکتر پاکدل و سرمربی جدید می بینم و کمیته ملی المپیک برای کمک به هندبال ایران هر کاری که لازم باشد انجام خواهد داد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در این دیدار همچنین به رسم یادبود به سرمربی تیم ملی هندبال ایران هدایایی اهدا کرد. همچنین سرمربی تیم ملی هندبال مردان پس از پایان این دیدار از موزه ملی ورزش، بازی های المپیک و پارالمپیک بازدید و سپس برای دیدن امکانات مختلف به آکادمی ملی المپیک رفت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.