وی قصد دارد 500 خانه مذهبی در سیستان و بلوچستان بسازد


ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: آنها. در زمینه های فرهنگی راه هایی برای مبارزه با افکار انحرافی محسوب می شوند.

به گزارش ایسنا – حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیگ در نشست رسانه ای 10 تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به تعداد مبلغان در استان نیز اشاره کرد و گفت: حضور مبلغان متفاوت است. در شهرستان های زاهدان، چابهار و زابل و حدود 500 اتاق به صورت دائمی در استان فعال هستیم.

وی افزود: جوانان موضوع مهم دیگری است که با انتصابات جدید صورت گرفته در سازمان تبلیغات ثابت شده و راه را برای ورود جوانان به عرصه انتخابات باز کرد و امروز در زاهدان هیئت مذهبی جوان بسیار با انگیزه ای داریم. “

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: توسعه تبلیغات مردمی از اولویت های این نهاد استانی است که بر اساس آن همه مردم احساس تکلیف می کنند و هر فردی مبلغ دینی و فرهنگی است.

وی افزود: به دستور امام راحل (ره) این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب در زمینه مسائل فرهنگی و گسترش دین مبین اسلام در سراسر کشور تاسیس شد.

وی گفت: امسال به مناسبت سالروز تبلیغات اسلامی برنامه های مختلفی از جمله تجدید میثاق با شهدای انقلاب و دفاع مقدس، دیدار با خانواده شهدای تبلیغ، تجلیل از بهترین تبلیغات، افشاگری مقام. سایت سازمان تبلیغات استان، افتتاحیه رسمی رویداد تابستانی «گام نو»، دیدار با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، اردوی خانواده طوبی با حضور همه اعضای ستاد برگزار می شود. تشکیل و اردوی تفریحی روحانیون مستقر در استان به همراه خانواده هایشان.

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در رویداد تابستانی گام نو که یکی از برنامه های تابستانی این سازمان است از معلمان کشوری و استانی در آموزش و پرورش استفاده می شود و مخاطبان آن فعال هستند. گروه ها و سازمان های استانی …

وی گفت: ثبت نام این رویداد تابستانی از یکم تا دهم تیرماه است که در 2 بخش آموزشی و داوری برگزار می شود.

حجت الاسلام باقربیگ همچنین به ایام محرم اشاره کرد و افزود: برای این ایام برنامه ریزی شده و به تمامی ادارات و شهرستان ها اطلاع رسانی شده است زیرا امسال با توجه به بازگشایی مرز زمینی زائران می توانند از ریمدان نیز عبور کنند. مرز تا مرز میرجاوه.» وارد شوید که حجم زیادی از زائران خواهیم داشت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.