پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل هوایی و ریلی را جدی بگیرید


یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله بین مسافران و داشتن کارت واکسیناسیون مواردی است که باید در سیستم حمل و نقل جدی گرفته شود.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حمل‌ونقل ریلی، جاده‌ای و هوایی، اظهار کرد: موج ششم بیماری عروق کرونر قلب با شیوع آمیکرون در کشور آغاز شد و چنان‌که بارها بوده است. تاکید کرد: پروتکل های بهداشتی در همه سطوح باید تا زمان ریشه کن شدن این بیماری به طور جدی رعایت شود. پروتکل های بهداشتی نیز باید در حمل و نقل عمومی مانند هواپیما، قطار و اتوبوس به شدت اعمال شود.

وی افزود: استفاده از ماسک، رعایت فاصله بین مسافران و داشتن کارت واکسن از مواردی است که باید در سیستم حمل و نقل مورد توجه قرار گیرد. مردم نیز باید پروتکل ها را جدی بگیرند و مطمئن شوند که در وهله اول به واکسیناسیون و در وهله دوم به پروتکل ها توجه کنند.

نماینده مردم نازنز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با پایان یافتن این بیماری در حوزه حمل و نقل ریلی و هوایی باید پروتکل های بهداشتی جدی تلقی شود و افرادی که رعایت نمی کنند باید تحت درمان قرار گیرند و این بیماری درمان نشود. غفلت شده. .

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.