پوشش 42 درصدی دوز سوم در گیلان / دوره خانواده; علت اصلی همیکرون


ایسنا/ گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان از پوشش 42 درصدی نوبت سوم در استان خبر داد و گفت: 9.3 درصد از کودکان پنج تا 12 سال استان نیز نوبت اول را دریافت کردند.

دکتر فردین محرابیان در گفت وگو با ایسنا، از تحت پوشش قرار گرفتن 42 درصد جمعیت بالای 12 سال استان گیلان در نوبت سوم خبر داد و گفت: 58 درصد از جمعیت واجد شرایط استان در انتظار دریافت نوبت سوم هستند. . .

وی با بیان اینکه 47.3 درصد از افراد پنج تا 18 سال در استان نوبت اول و 39 درصد نوبت دوم را دریافت کردند، افزود: همچنین 9.3 درصد از کودکان پنج تا 12 سال استان دریافت کردند. اولین دوز واکسن “

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه از کاهش تعداد بستری های روزانه در گیلان به کمتر از 100 نفر خبر داد و خاطرنشان کرد: شب گذشته 72 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب را پذیرش کردیم.

محرابیان ادامه این روند کاهشی را منوط به رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در کنار تکمیل واکسیناسیون دانست و گفت: در حال حاضر 573 بیمار بستری در کرونا داریم و 114 نفر در وضعیت وخیم هستند.

وی هر گونه عادی سازی در درمان با امیکرون را موجب افزایش تعداد بستری ها در بیمارستان دانست و افزود: شرایط و ملاقات ها شایع ترین علت بیماری کرون است و به همین دلیل پرهیز از بخشنامه ها به ویژه جلسات خانوادگی همراه با سلامت یکی از شایع ترین موارد است. عوامل مهم در کاهش بروز. این یک بیماری است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.