پیام تسلیت آیت الله اختری در پی ارتحال آیت الله فاطمی نیا


رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا در پیامی درگذشت آیت الله فاطمی نیا را تسلیت گفتند.

به گزارش ایسنا، در متن این پیام آمده است:

نام خدا
«از مؤمنان، اهل حق، راستگو باشید و با خدا بر آنان پیمان نبندید که از آنان محبت گرفته‌اید و آنان را ترک کرده‌اید».

ضایعه غم انگیز فقدان عارف وارسته و سالک متقی، سخنران توانا، خطیب مکتب عصمت و طهارت اهل بیت علیهم السلام و معلم اخلاق مرحوم آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا موجب تأثر فراوان شد. پشیمان شدن. پشیمانی.

استاد بزرگ و واعظ پاک مرحوم فاطمی نیا با کرامات اخلاقی فراوان و بهره مندی از معارف عرفانی و برکات معنوی علما و عارفان بزرگ سالیان متمادی به تدریس و تبیین مسائل دینی و اخلاقی و ادبی پرداخت و شاگردان و شاگردان زیادی تربیت کرد. علاقه مندان سخنان دلنشین و شیوای او بهره مند شد.

بی شک فقدان این راهنمای عارف، وارسته، کاردان و سخنور ضایعه ای تلخ و ضایعه ای جبران ناپذیر برای جامعه ایمانی و دوستداران اهل بیت (علیهم السلام) است.

اینجانب به محضر استاد بقیة الله الاعظم امام عصر (عج) و در محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه، بیت قدس و فرزندان گرانقدرشان ادای احترام می کنم. این مصیبت وارده را به بازماندگان و شاگردانش صمیمانه تسلیت می گوید و از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و علو درجات را با اجداد پاکش و برای بازماندگان صادق و یاران تحت تکفل مسئلت دارد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.