پیروزی سخت مهرام برای بقا در لیگ بسکتبال/ خارجی ها پیش افتاد

مهرام تهران در یک بازی سخت سیرجان را شکست داد و تنها با سه امتیاز اختلاف در لیگ ماند.

به گزارش ایسنا، در ادامه دور دوم مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم مهرام تهران موفق شد با پیروزی سخت مقابل سیرجان، این سری را یکی پس از دیگری به پایان برساند و از حذف زودهنگام او جلوگیری کند.

شاگردان مصطفی هاشمی که برای ادامه حضور در مسیر قهرمانی نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند، به عنوان اولین دیدار مقابل شاگردان مشتاق شروع خوبی نداشتند و کوارتر اول را با نتیجه 16 بر 24 واگذار کردند. در کوارتر دوم اما این مهرام بود که با نتیجه 27 بر 27 پیروز شد تا نیمه اول با نتیجه 44 بر 43 به سود برگزارکنندگان به پایان برسد.

شاگردان مصطفی هاشمی در ابتدای نیمه دوم کوارتر سوم را با نتیجه 12 بر 27 به سود خود به پایان رساندند تا با وجود شکست 21 بر 21 در نیمه دوم، کوارتر چهارم، در دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی در سیرجان مقابل مسئولان برگزارکننده به پیروزی برسند.

دیدارهای پلی آف لیگ برتر بسکتبال به صورت دو برد در سه دیدار برگزار می شود و هر تیمی که دو بار مقابل حریف خود پیروز شود به دور بعد صعود می کند. به این ترتیب هر دو تیم با پیروزی راهی بازی سوم می شوند تا تیم برنده در بازی سوم راهی نیمه نهایی لیگ برتر شود.

پیروزی سخت مهرام برای بقا در لیگ بسکتبال/ خارجی ها پیش افتاد

مرکز برگزارکنندگان دانک سیرجان اسلم “نیکولا دراگوویچ” روی سبد مهرام تهران

در این دیدار «جروم رندال» مدافع آمریکایی – اوکراینی تیم مهرام با 35 امتیاز، یک برگشت و 3 پاس گل تاثیر 26 را به ثبت رساند و بهترین بازیکن زمین شد. سامرز مرکز “سامرز” آمریکا نیز در این بازی عملکرد درخشانی داشت و یک ریباند برای کاهش رکورد دابل دابل کاهش داد. او در این دیدار 27 امتیاز، 9 ریباند و 1 پاس گل به ثمر رساند و 24 تاثیر را به ثبت رساند.

امیر طاهرخانی تاثیرگذارترین بازیکن تیم برگزارکننده سوریه بود. او با 16 امتیاز، 9 ریباند و 2 پاس منجر به گل، تک ریباند را به دبل رساند و بیست و چهارمین بازیکن برتر تیمش شد.

در این عملکرد آنتون پونکراشف دروازه بان روس تیم سیرجان نیز درخشش داشت. او با 20 امتیاز، کامبک و 12 پاس گل ضمن ثبت یک دابل دابل، 22 امتیاز از خود به جای گذاشت. ستاره دیگر رگولاتورها “نیکولا دراگوویچ” صربستانی بود. او با 30 امتیاز، 7 ریباند و یک پاس منجر به گل در حالی که تاثیر 23 داشت، بهترین گلزن تیمش شد.

نتایج بازی های دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر به شرح زیر است:

بازی اول: 89-67 برگزار کننده سیرجان

بازی دوم: 87-90 مهرام تهران

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.