چرا باید منطقه ویژه قصرشیرین را متوقف کنیم/منطقه آزاد آغاز شد، ما همکاری می کنیم


ایسنا/ کرمانشاه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین با انتقاد از برخی بحث ها مبنی بر توقف فعالیت های منطقه ویژه قصرشیرین گفت: هیچ اطلاعیه ای اعلام نشده است و در صورت راه اندازی منطقه آزاد قصرشیرین با این منطقه همکاری خواهیم کرد. ”

حسین فشی امروز (30 بهمن) در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری کرمانشاه با تشریح بخشی از عملکرد منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین، گفت: تاکنون 90 هکتار از اراضی این منطقه به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وی افزود: این زمین ها به 85 سرمایه گذار که عمدتا سرمایه گذاران داخلی هستند، اختصاص یافته است.

فشی خاطرنشان کرد: با این میزان واگذاری زمین عملاً 225 میلیارد تومان در این منطقه سرمایه گذاری شده است.

مدیر منطقه ویژه قصرشیرین نیز یادآور شد: این حجم سرمایه گذاری برای 450 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در واگذاری این زمین ها تخلفی صورت نگرفته است، گفت: متقاضیان به سازمان همیاری شهرداری ها مراجعه می کنند و کار انجام می شود.

فشی در ادامه با انتقاد از برخی بحث ها مبنی بر توقف کار منطقه ویژه قصرشیرین و واگذاری ادامه کار منطقه آزاد گفت: بر اساس چه ابلاغی کار منطقه ویژه قصرشیرین باید متوقف شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین گفت: به هیچ وجه نمی‌توان سرمایه‌گذاری‌های میلیاردی را که در سال‌های اخیر انجام شده به منطقه آزاد اهدا کرد.

وی افزود: همچنین امیدواریم هر چه زودتر منطقه آزاد قصرشیرین تشکیل شود و قطعا در قالب تفاهم نامه های مختلف همکاری خواهیم کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.