چرا جنایتکاران جنگی را در یمن و فلسطین پیدا نمی کنید؟

چرا جنایتکاران جنگی را در یمن و فلسطین پیدا نمی کنید؟

ایسنا/ هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: ما معتقدیم کسانی که این کشورها را تحریک کردند آمریکایی ها بودند و عمداً این جنگ را آغاز کردند و بارها قول داده اند که ناتو را به مرزهای روسیه نبرند اما وعده ها را زیر پا گذاشته اند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده ظهر امروز (13 اسفند) در جمع مردم مومن در بندرعباس افزود:

موضع نظام و انقلاب در رابطه با این جنگ روشن است و ما معتقدیم که جنگ همیشه راه حل اول نیست و جنگ مقدم بر دیپلماسی نیست و مشکلاتی که از طریق دیپلماسی قابل حل است باید با این راه حل حل شود. . .
وی افزود: ما معتقدیم کسانی که این کشورها را تحریک کردند آمریکایی ها بودند و آنها عمدا این جنگ را آغاز کردند و بارها قول داده اند که ناتو را به مرزهای روسیه نبرند اما باز هم به قول خود عمل کردند و به کشورهای بلوک شرق پیوستند. در ناتو و همینطور است.” آنها می خواستند بفهمند چه بر سر اوکراین آمده است و البته هیچ کشوری حضور دشمن خود را در مرزهایش تحمل نمی کند.
امام جمعه بندرعباس گفت: آمریکایی ها امروز به ماماهای دلسوزتر از مادران خود تبدیل شده اند، امروز می بینیم که غربی ها از مردم می خواهند به بازار بیایند و روسیه را محکوم کنند، اما چرا در مورد یمن و اشغال سوریه سکوت می کنیم؟
وی ادامه داد: تمام رسانه ها، نهادها و دستگاه های خودساخته ای که بعد از جنگ جهانی دوم ایجاد کردند، مورد استفاده قرار گرفت و اعلام کرد که در صدد جمع آوری اسناد و مدارک برای معرفی روسیه به عنوان جنایتکار جنگی است، اما چرا من در یمن هستم؟ «نرو؛ آیا شما فقط به دنبال منافع آمریکا، نهادهای ظالمانه هستید؟ چرا جنایتکاران جنگی را در یمن و فلسطین پیدا نکنیم و محکوم نکنیم و این یک سقف و دو فضای هوایی است که ما امروز با آن روبرو هستیم.
نماینده ولی فقیه استان هرمزگان با اشاره به سفر اخیر خود به شهرستان بستک گفت: شهرستان بستک در تمامی شهرستان های حوزه استان هرمزگان به عنوان شهرستانی کشت شده شناخته می شود. شهر در مقایسه با بقیه شهرها از جایگاه قابل توجهی برخوردار بوده و بسیار بالاست.
وی افزود: امروز بیش از 40 درصد تولید مرغ هرمزگان بر عهده شهر بستک است و تامین کننده آن است، بنابراین مکان های دیگر باید بر اساس آن شهرستان ایجاد اشتغال کنند.
عبادی زاده تاکید کرد: احساس کردم شهرستان بستک زنده است و سایر شهرها نیز باید از الگوی بستک پیروی کنند و اگر تحرک اقتصادی مانند بستک در شهرهای دیگر ما وجود داشت، امروز جایگاه اقتصادی هرمزگان بسیار بالاتر بود.
انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.