چگونه برای مسابقه آماده شویم؟


یک ورزشکار با برنامه ریزی درست و استراتژی درست می تواند به بهترین شکل ممکن برای مسابقه آماده شود و بهترین نتیجه را بگیرد.

به گزارش ایسنا، تمرینات کوتاه مدت شامل راهبردهای نشاط بخشی از روز قبل از مسابقه، صبح مسابقه، درست قبل از شروع مسابقه و در حین مسابقه است و باید راهکارهای تمرین ذهنی کوتاه مدت قبل از مسابقه بررسی شود.

روی نقاط قوت خود تمرکز کنید

بر اساس این مقاله که توسط افسانه صنعتکاران تهیه شده و توسط ایسنا توسط فدراسیون پزشکی ورزشی ارائه شده است، آمده است: نقاط ضعف خود را در تمرینات طولانی مدت رها کنید و قبل از مسابقه اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، زیرا یادآوری نقاط قوت شما را یادآوری می کند. به شما کمک می کند تا این کار را تسریع کنید.

برنامه ریزی از قبل

باید تا حد امکان از موقعیت های استرس زا که انرژی و عملکرد را مصرف می کنند اجتناب کرد و از فعالیت هایی که باعث خستگی، افسردگی و منفی گرایی می شود خودداری کرد.

برنامه استراحت، تغذیه، ورزش و تمدد اعصاب

برنامه ریزی برای استراحت، تغذیه، ورزش و آرامش به شما احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

از ورزش بیش از حد خودداری کنید

کار و تمرین به شما کمک می کند، اما تمرین بیش از حد و استرس زا در لحظه آخر گزینه مناسبی نیست و بهتر است روی نکات مثبت خود تمرکز کنید.

نقشه بازی را آماده کنید

بسیار مهم است که بدانید در طول مسابقه چه خواهید کرد. برای برنامه استراتژیک شما به شانس بستگی ندارد و سعی کنید از همه اصول پیروی کنید.

نتایج مثبت را نشان دهید

تجزیه و تحلیل آنچه ممکن است اتفاق بیفتد را به تعویق بیندازید و تمام عواقب منفی را در هفته های قبل از تمرین برنامه ریزی کنید و سعی کنید تفکر مثبت را در آخرین لحظه به عنوان یک جایگزین در نظر بگیرید.

وقت خود را با چه کسانی می گذرانید؟

شما باید با افرادی باشید که از مهارت های شما حمایت می کنند و با اعتماد به نفس کامل شما را تشویق می کنند. این به طور مستقیم بر باورها و توانایی‌های شما تأثیر می‌گذارد، و هر انسانی داستانی برای گفتن در مورد اقدامات موفقیت‌آمیز خود دارد، اما نکته کلیدی این است که بدانید باید نحوه آماده‌سازی خود را کنترل کنید و زمانی که خود را تشویق می‌کنید، اوج شادی را ببینید. اجرا و عملکرد شما.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.