کانال های مستعمل تقریباً از زیر پای مردم اهواز جمع آوری شده است


ایسنا/ خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تقریباً فاضلاب از زیر پای مردم اهواز جمع آوری شده است.

محمدرضا کرمی نژاد در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین مرحله پروژه فاضلاب اهواز گفت: از شهریورماه سال گذشته حدود 231 خیابان در اهواز به طول 237 کیلومتر فاضلاب احداث شده است.

وی افزود: حساسیت شبکه فاضلاب اهواز و همچنین مشکلاتی که گریبانگیر مردم در این حوزه شده است، دولت را بر آن داشته تا با تمام قوا برای رفع مشکلات فاضلاب اهواز و شرکت آبفا تلاش کنند. انرژی برای حل این مشکل.” .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات فاضلاب اهواز گفت: هزینه کرد. پروژه جمع آوری اهواز در حال انجام است. این دارد.

کرمی نژاد ادامه داد: تا پایان سال گذشته حدود 203 جبهه کاری فعال برای اجرای طرح جمع آوری فاضلاب داشتیم که اکنون به 137 جبهه کاری کاهش یافته است، اما این کاهش جبهه کاری به دلیل اتمام پروژه ها است. در آن از این 137 جبهه کاری، حدود 70 جبهه کار متصل به قرارگاه خاتم الانبیاء و مابقی جبهه در اختیار پیمانکاران آبفا است.

وی ادامه داد: از 231 خیابان اهواز، 57 خیابان خاکی بوده و نیازی به آسفالت ندارد. در بقیه خیابان ها به جز 23 خیابان که هنوز آسفالت نشده، سایر خیابان ها تکمیل شده است. طبق گفته پیمانکاران قرار است این 23 خیابان تا 5 خرداد آسفالت شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در حال حاضر 8 خیابان که خیابان های حساس و پرتراکم هستند در حال آسفالت هستند و بقیه خیابان ها نیز تا 18 روز آینده به سرعت آسفالت می شوند. در حال حاضر 11 پیمانکار با وام 147 میلیارد تومانی تنها در حال آسفالت ریزی خیابان های گودبرداری شده برای اجرای پروژه فاضلاب هستند.

کرمی نژاد گفت: اقدامات بسیار موثری برای رفع مشکل فاضلاب و جمع آوری فاضلاب از زیر پای مردم اهواز انجام شده و در حال انجام است. تصمیم ما در سال جاری این است که وضعیت کانال اهواز را به سطح پایدار و قابل قبولی برسانیم تا دغدغه مردم در این زمینه برطرف شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.