کسب 2 مدال برنز برای کاراته کا ناشنوایان در المپیک


کاراته‌کاهای ایران دو مدال برنز دیگر در کمیته المپیک برزیل کسب کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا از برزیل، رقابت های کاراته بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک ناشنوایان برزیل در دو بخش کاتا (اجرای) و کمیته (مبارزه) آغاز شد.
در رقابت های بخش کومیته، حسین تبارته فراهانی در وزن 84 کیلوگرم که 9 کاراته کا حضور داشتند، ابتدا 6 بر صفر کاراته کای برزیلی را شکست داد، اما مقابل حریفی از اوکراین با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و بار دیگر به جدول مسابقات راه یافت. . وی در این مرحله با پیروزی 8 بر صفر مقابل کمیته کای آلمان به مدال برنز دست یافت.
همچنین ابراهیم پورکاشانی وزن منهای 84 کیلوگرم که 11 کاراته کا در این وزن حضور داشتند ابتدا حریفی از شیلی را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد اما با شکست 4 بر صفر مقابل حریفی از مالزی بار دیگر به جدول رفت. شانس او به دلیل مصدومیت نتوانست در این مسابقات شرکت کند.
در کومیته بانوان نیز سارا آدریا در وزن منهای 68 کیلوگرم در گروه پنج قرار گرفت که پس از استراحت با نتیجه 3 بر صفر مقابل حریفی از اوکراین شکست خورد و مدال برنز را کسب کرد.
پیش از این مژده مردانی اولین مدال برنز کاروان ایران را در بخش کاتای انفرادی کسب کرده بود.

بازی های المپیک کاراته ناشنوایان برزیل فردا ادامه دارد.
بازی های المپیک برزیل 11 تا 25 اردیبهشت ماه برگزار می شود و کاروان صدای ایران با شعار موفقیت در سکوت با 140 نفر در رشته های فوتبال، والیبال ساحلی، جودو، کشتی آزاد و فرنگی، دو و میدانی، تیراندازی با کمان (آقایان و بانوان، کاراته (زنان و آقایان) و تکواندو (زنان و مردان) در این بازی‌ها حضور دارند. ورزش ناشنوایان ایران در آخرین دوره این بازی ها در رده هفتم قرار گرفت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.