کشف 3 تن زغال سنگ در مازندران ممنوع شد


ایسنا/ مازندران رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف حدود 3 تن زغال چوب قاچاق “زالزالک” به ارزش 200 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمد محمدپور در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تبدیل و فروش چوب کمیاب زالزالک، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

محمدپور افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی، انبار درختان زالزالک را شناسایی کردند که از نظر زیست محیطی بسیار حائز اهمیت است. حفاظت و طبیعت».

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران با اشاره به اینکه متهمان در این کارگاه غیرمجاز زغال سنگ بسته بندی می کردند، گفت: ماموران در بازدید از انبار این کارگاه زغال سازی حدود 3 تن زغال سنگ آماده فروش کشف کردند.

وی ارزش این کالای قاچاق را بر اساس نظر کارشناسان 2 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: دو متهم پس از مختومه شدن به مراجع قضایی معرفی و محل کسب آنها پلمب شد.

محمدپور با بیان اینکه قطع درختان اعم از درختان و درختچه های کمیاب هدر دادن منابع ملی است و عواقب جبران ناپذیری برای محیط زیست خواهد داشت، به مردم و شهروندان توصیه کرد:

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.