کوهیان: به نظر می رسد قهرمانی بسکتبال ذوب آهن عجیب بود!


مربی بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به نظر می رسد این نگرش وجود دارد که اگر ذوب آهن قهرمان لیگ شود اتفاق عجیبی است.

به گزارش ایسنا، فرزاد کوهیان، سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پس از شکست در فینال و دوم شدن در لیگ برتر، توضیح داد: بازیکنان ما عالی کار کردند و زحمت کشیدند. کاری که آنها انجام دادند فراتر از انتظار بود و پاداش زحماتشان را گرفتند، هرچند به نظر من قهرمانی ما دور از دسترس نبود.

وی ادامه داد: متاسفانه به نظر می رسد این نگرش وجود دارد که اگر ذوب آهن قهرمان شود عجیب است. به هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از عوامل باشگاه هم تشکر می کنم. امیدوارم در سال های آینده با برنامه ریزی بهتر نتایج بهتری حاصل شود.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان نیز درباره اعتراض این تیم به بی نظمی هواداران شهر گرگان گفت: تعداد محدود. بیا، آن پروتکل را اجرا کن.” . این یکی از مشکلات اصلی بود و باید بهتر مدیریت می شد.

وی همچنین درباره تاثیر عدم حضور بازیکن خارجی در ترکیب ذوب آهن گفت: قطعا نبود بازیکن خارجی تاثیرگذار است. متأسفانه بعضی ها حرف من را اشتباه می فهمند. بازیکن خارجی از نظر توزیع وزن، بارگذاری و فشار بازی برایم مهم است وگرنه به تیم هایی که بازیکن خارجی دارند اعتراض نمی کنم. از اول فصل فشار زیادی روی تیم ما وجود داشت و بازیکنانم از این هم فراتر رفتند و مردانه کار کردند.

کوهیان در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده با ذوب آهن در لیگ حضور خواهد داشت؟ او گفت: قرارداد من به پایان رسیده است و اکنون نمی توانم واقعاً در مورد آن صحبت کنم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.