یک مشت تحریف در حوزه دفاع مقدس وجود دارد

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد در مراسم اختتامیه دومین جشنواره بین المللی کتاب ایثار و شهادت گفت: تحریف یک معضل جدی و خطر بزرگی است و یک مشت تحریف وجود دارد. در حوزه دفاع مقدس».

رضا پارسیان نژاد در آیین اختتامیه دومین جشنواره بین المللی کتاب ایثار و شهادت با عنوان «سرخ نویسان» گفت: مشکلات و چالش های پیش روی شهدای ما مسائلی است که قابلیت تبدیل شدن به مستند و سریال را دارد. .

وی تخصیص اعتبار برای ثبت تفاهم نامه ها و تولید اشیای قیمتی را ضروری دانست و گفت: تخصیص اعتبار برای ثبت تفاهم نامه ها، جزییات و تولید اشیای قیمتی که بتواند مربوط به حوادث جنگ تحمیلی باشد یک ضرورت است. “

پارسیان نژاد گذر زمان را وضعیت کنونی فعالان جنگ اجباری عنوان کرد و گفت: باید تدابیر و تمرکز ویژه ای برای ثبت و انتشار اوراق بهادار و دفاع مقدس به عنوان نویسندگان عرصه جنگ با توجه به کهولت سن بازماندگان اندیشیده شود. جنگ تحمیلی برای تسلط بر موضوع و نگارش بسیار طولانی بود و بسیاری از فعالان از جمله اسرا، رزمندگان و شهدا یا فراموش شدند یا به شهادت رسیدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس را وظیفه ملی و توصیه قاطع مقام معظم رهبری خواند و افزود: درک کار بزرگ این عزیزان و همرزمان شهیدشان. او تاریخ ایران را به خوبی درک می کرد.

وی بیان کرد: تحریف امری خطیر و خطر بزرگی است و در حوزه دفاع مقدس، ایثار و شهادت یک مشت تحریف وجود دارد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از برزو ویسی پور، اسماعیل صولت دار، سید سعد تقوی، نجمه آرام بن، سیدرضا یوسف زاده و رضا خردمند از فعالان عرصه نویسندگی و نشر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

یک مشت تحریف در حوزه دفاع مقدس وجود دارد

یک مشت تحریف در حوزه دفاع مقدس وجود دارد

یک مشت تحریف در حوزه دفاع مقدس وجود دارد

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.